top of page

Poznaj Warmies®

Oryginalne maskotki z funkcją termofora

Dlaczego Warmies®?

 

Warmies® od Greenlife Value to przyjemne ciepło dla każdego. Urocze i przyjemne w dotyku oryginalne pluszowe maskotki Beddy Bears™ nie tylko pomagają zasnąć dzieciom, ale także wielu dorosłym przynoszą komfort i ukojenie po długim dniu w pracy lub podczas chłodnych wieczorów.

Po prostu użyj mikrofalówki!

 

Podgrzewanie Warmies® to zupełnie prosta sprawa: włóż pluszaka do mikrofalówki na 90 sekund, a w tym czasie zacznie uwalniać się cudownie kojący zapach lawendy. W porównaniu do tradycyjnych termoforów, nie ma niebezpieczeństwa poparzenia wskutek wylania się wody. Maskotki termofory Warmies® wypełnione są w 100% naturalną mieszanką ziaren i ziół. Nawet 1,5 godziny po schłodzeniu nadal zachowują komfortową temperaturę ciała.

Pachnące poduszki - do tulenia, rozgrzewania, dla zdrowia i radości!

 

Dzięki naszej szerokiej gamie produktów Warmies®, każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na wiek. Nietrudno zakochać się w naszych oryginalnych maskotkach i przytulnych pluszakach Beddy Bears™, czy innych użytecznych produktach obecnych w niemal każdym domu. Na naturalne, aromatyczne wypełnienie składają się nasiona prosa zmieszane z kompozycją ziół lub lawendą.

Przyjemnie ciepły                przez:

      90 minut

01049_foka_mikrofalowka.jpg

Ogrzewaj przez:

      90 sekund

Przytulaj: zawsze!

16011_Sowka_biala.png
15031.jpg
bottom of page