Poznaj Warmies®

Oryginalne maskotki z funkcją termofora

Dlaczego Warmies®?

 

Warmies® od Greenlife Value to przyjemne ciepło dla każdego. Urocze i przyjemne w dotyku oryginalne pluszowe maskotki Beddy Bears™ nie tylko pomagają zasnąć dzieciom, ale także wielu dorosłym przynoszą komfort i ukojenie po długim dniu w pracy lub podczas chłodnych wieczorów.

Po prostu użyj mikrofalówki!

 

Podgrzewanie Warmies® to zupełnie prosta sprawa: włóż pluszaka do mikrofalówki na 90 sekund, a w tym czasie zacznie uwalniać się cudownie kojący zapach lawendy. W porównaniu do tradycyjnych termoforów, nie ma niebezpieczeństwa poparzenia wskutek wylania się wody. Maskotki termofory Warmies® wypełnione są w 100% naturalną mieszanką ziaren i ziół. Nawet 1,5 godziny po schłodzeniu nadal zachowują komfortową temperaturę ciała.

Pachnące poduszki - do tulenia, rozgrzewania, dla zdrowia i radości!

 

Dzięki naszej szerokiej gamie produktów Warmies®, każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na wiek. Nietrudno zakochać się w naszych oryginalnych maskotkach i przytulnych pluszakach Beddy Bears™, czy innych użytecznych produktach obecnych w niemal każdym domu. Na naturalne, aromatyczne wypełnienie składają się nasiona prosa zmieszane z kompozycją ziół lub lawendą.

Przyjemnie ciepły                przez:

      90 minut

Ogrzewaj przez:

      90 sekund

Przytulaj: zawsze!

Warmies® od Greenlife Value to przyjemne ciepło dla każdego. Urocze i przyjemne w dotyku maskotki i pluszaki Beddy Bears™ po podgrzaniu w mikrofalówce, uwalniają aromatyczny zapach lawendy lub ziół. Nie tylko pomagają zasnąć dzieciom, ale także wielu dorosłym przynoszą komfort i ukojenie po długim dniu w pracy lub podczas chłodnych wieczorów.

© 2017 by Warmies® Polska

Śledź nas!

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
Warmies® logo